tel. +48 32 781 55 66
Piątek 9:00 - 20:00
Katowice Mickiewicza 22
Mickiewicza22@KantoryKatowice.pl
Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę lub wymienimy przez konta bankowe.
aktualizacja : 2019-10-18 19:57:15
Ceny hurtowe obowiązują dla transakcji powyżej 7000 zł.
Obowiązują od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 za wyjątkiem sobót, niedzieli i dni świątecznych
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.27004.2900
USD DolarUSD13.83403.8890
Czechy KoronaCZK10016.520016.7800
Wielka Brytania FuntGBP14.94504.9650
Szwajcaria FrankCHF13.88503.9100
Chorwacja KunaHRK105.78006.0000
Dania KoronaDKK105.71005.7900
Norwegia KoronaNOK104.17004.2300
Szwecja KoronaSEK103.93704.0390
Węgry ForintHUF1.00012.710013.0900
Ceny detaliczne
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.20004.3000
USD DolarUSD13.79003.9000
Czechy KoronaCZK10016.400016.7800
Wielka Brytania FuntGBP14.89004.9900
Szwajcaria FrankCHF13.88103.9150
Albania LekALL1.00031.000041.0000
Australia DolarAUD12.61202.6600
Bułgaria LewBGN12.18002.2500
Chiny JuanCNY10053.000056.0000
Chorwacja KunaHRK105.55006.0500
Dania KoronaDKK105.60005.8800
Gruzja LariGEL11.40001.5400
Izrael SzeklaILS11.09001.1440
Japonia JenJPY1.00035.600037.4000
Kanada DolarCAD12.91002.9600
Meksyk PesoMXN10018.500025.0000
Norwegia KoronaNOK104.11004.2400
Rosja RubelRUB1.00059.000061.8000
Rumunia LejRON10089.000095.0000
Szwecja KoronaSEK103.89004.0400
Tajlandia BahtTHB10012.910013.7000
Turcja LiraTRY10067.000074.0000
Ukraina HrywnaUAH10015.800016.4000
Węgry ForintHUF1.00012.600013.2000
ZEA DirhamAED11.03001.0900
Afganistan AfganiAFN1.00029.518169.5181
Algieria DinarDZD1.00021.373241.8732
Angola KwanzaAOA10.00034.1948154.1948
Arabia Saudyjska RialSAR109.295610.5956
Argentyna PesoARS1003.881511.8815
Armenia DramAMD10.00053.643193.6431
Aruba FlorinAWG11.77822.3782
Azerbejdżan ManatAZN11.77462.3746
Bahama DolarBSD13.66244.0624
Bahrajn DinarBHD17.916812.4168
Bangladesz TakaBDT1.00024.190164.1901
Barbados DolarBBD11.09872.1787
Dolar BelizeBZD11.38062.1806
Białoruś RubelBYN11.78942.0694
BiH MarkaBAM11.98932.3793
Boliwia BoliwianoBOB10039.399561.3995
Botswana PulaBWP10019.726444.7264
Brazylia RealBRL10088.7484106.7484
Brunei DolarBND11.77883.3788
Burundi FrankBIF10.00010.788830.7888
CFP FrankXPF1.00027.876843.8768
Chile PesoCLP10.00039.743667.7436
Dominikana PesoDOP1.00058.491388.4913
Dżibuti FrankDJF1.00011.706934.7069
Egipt FuntEGP10022.818933.8189
Eswatini LilangeniSZL10015.907035.9070
Etiopia BirrETB10011.350713.8507
Fidżi DolarFJD11.27681.9668
Filipiny PesoPHP1006.96658.4665
Frank CFA Afryka Śr.XAF10.00044.754384.7543
Frank CFA Afryka Zach.XOF10.00044.745684.7456
Gambia DalasiGMD1.00067.988879.9888
Ghana CediGHS10059.765780.7657
Gibraltar FuntGIP13.59404.9140
Gujana DolarGYD1.00015.733618.7336
Gulden antylskiANG11.77772.5777
Gwatemala QuetzalGTQ10034.396546.3965
Gwinea FrankGNF10.0002.94384.9438
Honduras LempiraHNL10013.766817.7668
Hongkong DolarHKD10042.505149.5051
Indie RupiaINR1005.13395.9339
Indonezja RupiaIDR10.0002.67303.3730
Irak DinarIQD10.00024.444237.9442
Iran RialIRR100.0008.00809.8080
Islandia KoronaISK1.00028.831637.8316
Jamajka DolarJMD1.00024.757638.7576
Jemen RialYER1.00011.842817.8428
Jordania DinarJOD15.39665.7966
Kambodża RielKHR10.0007.586010.8860
Katar RialQAR10.91671.1867
Kazachstan TengeKZT1.0008.390911.3909
Kenia SzylingKES1.00034.552941.5529
Kirgistan SomKGS1.00050.082064.5820
Kolumbia PesoCOP10.0008.870215.8702
Kongo FrankCDF10.00021.385725.5857
Korea Południowa WonKRW10.00030.792536.1925
Kostaryka ColónCRC10.00035.230694.2306
Kuba PesoCUC12.94954.7495
Kuwejt DinarKWD19.381613.8816
Laos KipLAK100.00033.836055.3360
Izrael SzekelLSL10023.522228.5222
Liban FuntLBP10.00020.574431.0744
Libia DinarLYD12.87652.4315
Macedonia DenarMKD1.00064.430881.4308
Madagaskar AriaryMGA10.0007.974711.8747
Makau PatacaMOP10034.349351.3493
Malawi KwachaMWK1.0004.12925.8292
Malediwy RupiaMVR10024.663029.5630
Malezja RinggitMYR108.72609.9260
Maroko DirhamMAD10035.325645.3256
Mauritius RupiaMUR1008.906911.8969
Birma KiatMMK10.00020.682727.7827
Mołdawia LejMDL10019.976726.9767
Mongolia TugrikMNT10.0009.788517.7885
Mozambik MeticalMZN1004.40088.4008
Namibia DolarNAD10022.022228.0222
Nepal RupiaNPR1003.03163.6316
Nigeria NairaNGN1.0002.865914.8659
Nikaragua CordobaNIO1008.063312.6633
Nowa Zelandia DolarNZD12.40992.5899
Oman RialOMR18.410911.1109
Pakistan RupiaPKR1001.96032.9503
Paragwaj GuaraniPYG10.0005.67816.4781
Peru SolPEN11.01001.3400
RPA RandZAR10022.235129.7351
Rwanda FrankRWF1.0003.24185.3418
RZP EskudoCVE1.00027.843548.8435
Salwador ColonSVC10023.552163.5521
Serbia DinarRSD1003.34404.2440
Seszele RupiaSCR10019.648341.6483
Singapur DolarSGD12.75232.8923
Sri Lanka RupiaLKR1001.95473.1547
Syria FuntSYP1.0007.81649.8164
Tadżykistan SomoniTJS10031.297947.2979
Tajwan DolarTWD1008.453313.9533
Tanzania SzylingTZS10.0009.821321.8213
Tonga PaʻangaTOP11.43521.9352
Trynidad Tobago DolarTTD10043.386071.3860
Tunezja DinarTND10.87621.5562
Turkmenistan ManatTMT10.98061.1806
Uganda SzylingUGX10.0004.889514.8895
Urugwaj PesoUYU1006.860921.8609
Uzbekistan SumUZS100.00034.263054.2630
Vanuatu VatuVUV1.00023.097243.0972
Wietnam DongVND100.00011.860017.8600
Wschodnie Karaiby DolarXCD11.23581.6358
Wysp Salomona Dolar SBD10041.309944.3099
Zambia KwachaZMW10018.574738.5747
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR13.00004.3200
USD DolarUSD13.85004.5000
Czechy KoronaCZK10011.000016.8000
Wielka Brytania FuntGBP13.50005.0000
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kantor Internetowy MAX oferuje wymianę poniższych walut
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
Anglia stary FuntGBS13.00004.8100
Australia stary DolarAUS11.8550brak
Austria SzylingATS10015.0000brak
Belgia FrankBEF1.00074.5000brak
Chorwacja stara KunaHRS10041.5000brak
Czechy stara KoronaCZS10012.5000brak
Dania stara KoronaDKS10040.5000brak
Estonia KoronaEEK10019.2500brak
Falklandy FuntFKP13.00004.7500
Guernsey FuntGGP13.0000brak
Hiszpania PesetaESP1.00015.0000brak
Holandia GuldenNLG11.3100brak
Hongkong stary DolarHKS10033.5000brak
Irlandia FuntIEP14.10004.7600
Irlandia stary FuntIES13.8350brak
Japonia stary JenJPS1.00023.5000brak
Jersey FuntJEP13.5000brak
Kanada stary DolarCAS12.0500brak
Litwa LitLTL10070.0000brak
Luksemburg FrankLUF1.00074.5000brak
Łotwa ŁatLVL14.0000brak
Niemcy MarkaDEM11.4000brak
Norwegia stara koronaNOS10032.5000brak
Nowa Zelandia stary DolarNZS11.6950brak
Portugalia EscudoPTE1.00015.1000brak
Rumunia stary LejROL10.00010.0000brak
Słowenia TolarSIT1.00012.5000brak
Szkocja FuntSCP14.30004.8100
Szwajcaria stary FrankCHS12.6350brak
Węgry stary ForintHUS1.0009.3000brak
Wyspy Man FuntIMP13.0000brak
Wygląd kantoru

Kantory Katowice


Wygląd kantoru

Czynne
poniedziałek9:00 - 20:00
wtorek9:00 - 20:00
środa9:00 - 20:00
czwartek9:00 - 20:00
piątek9:00 - 20:00
sobota9:00 - 18:00
niedzielazamknięte

Przelicznik walut hurt

Chcę  
Kupuje :
Płacę : PLN
Cena podlega negocjacji
Sprzedaje:
Otrzymuje : PLN
Cenę podlega negocjacji

Przelicznik walut detal

Chcę  
Kupuje :
Płacę : PLN
Cena podlega negocjacji
Sprzedaje:
Otrzymuje : PLN
Cenę podlega negocjacji

Na naszej stronie internetowej przedstawiamy aktualne kursy walut w kantorze Grand który jest zlokalizowany w centrum Katowic na ulicy Adama Mickiewicza obok banku Milienium, niedaleko placu Synagogi. Na stronie internetowej www.kantorykatowice.pl znajdziemy również inne ciekawe informacje o walutach oraz promocjach. Nasi kasjerzy walutowi kursy aktualizują na bieżąco co gwarantuje zawsze najlepszą cenę. Kantor Grand działa na rynku walutowym już dziesięć lat - wieloletnie doświadczenie gwarantuje profesjonalną i szybką obsługę klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych oraz bezpieczeństwo i dyskrecję (na życzenie klienta jest możliwość skorzystania z osobnej kabiny).W naszej szerokiej ofercie jest obecnie ponad czterdzieści walut - na głównej stronie znajdują się kursy w cenie hurtowej jak również detalicznej jakie wymienisz odwiedzając Kantor: euro, funt brytyjski, dolar amerykański, frank szwajcarski, koronę czeską.


Praca w kantorze

Zatrudnimy osobę na stanowisku kasjera walutowego na cały etat, mile widziane ukończony kurs walutowo-złotówkowy.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt, adres e-mail: Praca.Kantor.Katowice@maax.pl


Kursy on-line

Od zeszłego roku rozszerzyliśmy naszą ofertę o kantory internetowy w którym podobnie jak w placówkach stacjonarnych można dokonać wymiany walut (obecnie jest ich trzynaście) wykorzystując narzędzia dostępne w sieci. Kantor Internetowy stał się dzisiaj nowym narzędziem szczególnie promowanym w mediach - telewizja, radio oraz internet dlatego nasza firma postanowiła również zbudować takie narzędzie wykorzystując własne doświadczenie, zlecenie wykonała firma specjalizująca się w aplikacjach kantorowych z którą współpracujemy od początku działania naszej firmy. Celem naszym było stworzenie prostej w obsłudze i przyjaznej dla użytkownika platformy dzięki której można dokonać transakcji finansowej poprzez rachunki bankowe. Chcesz sprawdzić jak działa kantor internetowy, poznać jego zalety zapraszamy na naszą stronę wystarczy kliknąć na powyższy link zapraszamy.


Współpraca

Zapraszamy do współpracy inne kantory z miasta Katowic oraz z okolic w zakresie kupna i sprzedaży walut przeprowadzając transakcję poprzez konto bankowe. Zależy nam na współpracy z kantorami z województwa śląskiego i województw ościennych, jesteśmy wstanie zaproponować najkorzystniejsze ceny oraz możliwość negocjowania cen. Obszar działalności to: Częstochowa, Siemianowice, Katowice, Jastrzębie-Zdrój, Piekary Śląskie, Rybnik, Tarnowskie Góry, Zabrze, Gliwice, Sosnowiec, Żory, Wodzisław Śląski i inne duże miasta na Śląsku.


Negocjuj cenę

Po co płacić więcej, skoro nie muszą Państwo tego robić. Zapraszamy do negocjowanie cen z naszym kasjerem walutowym aby uzyskać cenę którą Państwa usatysfakcjonuje i będzie najbardziej atrakcyjna dla obu stron trzeba przy tym zauważy, że cena jaką się uzyska zależna jest od wielkości kwoty jaką Państwo chcą wymienić w naszym punkcie im większa tym lepszą cenę możemy zaoferować. Sprawdź aktualny kurs najważniejszych walut europejskich, amerykańskich oraz azjatyckich oferowanych przez kantor. Europa, Azja, Ameryka to największe rynki walut na świecie i ich ich środki płatnicze są najczęściej wymieniane w naszych lokalach.


Transakcje walutowe

Na rynku walutowym można zauważyć duże wahania kursów walut, ceny ustalamy na miejscu w kantorze. Dla osób które pragną mieć możliwość zabukowania cen telefonicznie mogą zdeponować zaliczkę jako zabezpieczenie kursu. Do dokonania transakcji w naszym kantorze zaliczka nie jest wiążąca. Już na miejscu w punkcie realizowana będzie transakcja a kurs zgodny z rozmową telefoniczną.


Wyjazd na wakacje

Nasza firma poza ofertą wymiany wielu najpopularniejszych walut prowadzi również działalność związana ze sprzedażą ofert turystycznych, aktualnie posiadamy pięć biuro podróży rozlokowanych na terenie województwa śląskiego. Zapraszamy serdecznie do naszego biura podróży w Katowicach gdzie mogą Państwo zarezerwować wczasy, wycieczkę, kupić bilet autokary oraz lotniczy, posiadamy wykwalifikowany personel posiadający wieloletnie doświadczenie w zakresie sprzedaży usług turystycznych.

Facebook | Regulamin | Polityka cookies
Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.