tel. +48 32 781 55 66
Sobota 09:00 - 17:45
40-092 Katowice Mickiewicza 22
Mickiewicza22@KantoryKatowice.pl
Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę lub wymienimy przez konta bankowe.
aktualizacja : 2019-11-15 19:34:29
Ceny hurtowe obowiązują dla transakcji powyżej 7000 zł.
Obowiązują od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 za wyjątkiem sobót, niedzieli i dni świątecznych
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.26704.2850
USD DolarUSD13.86803.9040
Czechy KoronaCZK10016.600016.7300
Wielka Brytania FuntGBP14.97404.9970
Szwajcaria FrankCHF13.89503.9400
Dania KoronaDKK105.70105.7700
Szwecja KoronaSEK103.99204.0400
Norwegia KoronaNOK104.23004.2700
Węgry ForintHUF1.00012.610013.0900
Chorwacja KunaHRK10.57600.5980
Ceny detaliczne
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.21004.3100
USD DolarUSD13.81003.9100
Czechy KoronaCZK10016.350016.7500
Wielka Brytania FuntGBP14.94005.0400
Szwajcaria FrankCHF13.89003.9430
Dania KoronaDKK105.60005.8200
Szwecja KoronaSEK103.93004.0600
Norwegia KoronaNOK104.15004.3000
Węgry ForintHUF1.00012.600013.1000
Chorwacja KunaHRK10.56000.6100
Albania LekALL10.03120.0399
Gruzja LariGEL11.30001.4900
Izrael SzeklaILS11.13001.1600
Japonia JenJPY10.000360.0000374.0000
Kanada DolarCAD12.91502.9800
Meksyk PesoMXN10.18500.2500
Bułgaria LewBGN12.16002.2450
Rosja RubelRUB1.00059.500061.9000
Rumunia LejRON10089.000093.0000
Australia DolarAUD12.60002.7200
Tajlandia BahtTHB10013.100013.7500
Turcja LiraTRY10067.200074.9000
Ukraina HrywnaUAH1.000160.1000163.9000
Chiny JuanCNY10.54000.5650
ZEA DirhamAED11.05801.0930
Afganistan AfganiAFN10.03050.0696
Algieria DinarDZD10.02110.0511
Angola KwanzaAOA10.00250.0144
Arabia Saudyjska RialSAR10.93821.0682
Argentyna PesoARS10.03110.1211
Armenia DramAMD10.00540.0096
Aruba FlorinAWG11.78372.3837
Azerbejdżan ManatAZN12.04952.4285
Bahama DolarBSD13.67044.0704
Bahrajn DinarBHD17.920312.4203
Bangladesz TakaBDT10.02530.0653
Barbados DolarBBD11.11352.1935
Dolar BelizeBZD11.38532.1853
Białoruś RubelBYN11.79642.0764
BiH MarkaBAM11.98952.3795
Boliwia BoliwianoBOB10.39700.6170
Botswana PulaBWP10.20020.4502
Brazylia RealBRL10.89011.0801
Brunei DolarBND11.81373.4137
Burundi FrankBIF10.00110.0031
CFP FrankXPF10.02790.0439
Chile PesoCLP10.00350.0063
Dominikana PesoDOP10.07110.0886
Dżibuti FrankDJF10.01180.0348
Egipt FuntEGP10.24520.3410
Eswatini LilangeniSZL10.16080.3608
Etiopia BirrETB10.11330.1383
Fidżi DolarFJD11.29001.9800
Filipiny PesoPHP10.07150.0854
Frank CFA Afryka Śr.XAF10.00450.0085
Frank CFA Afryka Zach.XOF10.00450.0085
Gambia DalasiGMD10.06810.0801
Ghana CediGHS10.62670.8367
Gibraltar FuntGIP14.04944.9494
Gujana DolarGYD10.01580.0188
Gulden antylskiANG11.82162.6216
Gwatemala QuetzalGTQ10.34910.4691
Gwinea FrankGNF1000.02100.0484
Honduras LempiraHNL10.13800.1780
Hongkong DolarHKD10.43640.5124
Indie RupiaINR10.05090.0598
Indonezja RupiaIDR1.0000.27650.3429
Irak DinarIQD10.00260.0040
Iran RialIRR1.0000.08100.0990
Islandia KoronaISK10.03010.0387
Jamajka DolarJMD10.02360.0376
Jemen RialYER10.01190.0179
Jordania DinarJOD15.48325.9732
Kambodża RielKHR10.00080.0011
Katar RialQAR10.92051.1147
Kazachstan TengeKZT10.00850.0115
Kenia SzylingKES10.03510.0421
Kirgistan SomKGS10.05140.0659
Kolumbia PesoCOP10.00090.0016
Kongo FrankCDF10.00210.0026
Korea Południowa WonKRW1000.31140.3685
Kostaryka ColónCRC10.00350.0094
Kuba PesoCUC12.95754.7575
Kuwejt DinarKWD19.479413.9794
Laos KipLAK10.00030.0006
Lesotho LotiLSL10.23700.2870
Liban FuntLBP10.00210.0032
Libia DinarLYD11.94733.0373
Macedonia DenarMKD10.06440.0814
Madagaskar AriaryMGA10.00080.0012
Makau PatacaMOP10.34520.5152
Malawi KwachaMWK10.00410.0058
Malediwy RupiaMVR10.24730.2963
Malezja RinggitMYR10.88811.0081
Maroko DirhamMAD10.36630.4663
Mauritius RupiaMUR10.10050.1266
Birma KiatMMK10.00210.0028
Mołdawia LejMDL10.20000.2700
Mongolia TugrikMNT10.00100.0018
Mozambik MeticalMZN10.04300.0830
Namibia DolarNAD10.22210.2821
Nepal RupiaNPR10.03030.0363
Nigeria NairaNGN10.00420.0132
Nikaragua CordobaNIO10.08080.1268
Nowa Zelandia DolarNZD12.45352.6834
Oman RialOMR19.257011.3370
Pakistan RupiaPKR10.02060.0305
Paragwaj GuaraniPYG1.0000.57070.6507
Peru SolPEN11.00791.3379
RPA RandZAR10.22500.3000
Rwanda FrankRWF10.00320.0053
RZP EskudoCVE10.02780.0488
Salwador ColonSVC10.23660.6366
Serbia DinarRSD10.03250.0415
Seszele RupiaSCR10.19690.4169
Singapur DolarSGD12.79332.9294
Sri Lanka RupiaLKR10.01980.0318
Syria FuntSYP10.00780.0098
Tadżykistan SomoniTJS10.32380.4838
Tajwan DolarTWD10.10090.1284
Tanzania SzylingTZS10.00100.0022
Tonga PaʻangaTOP11.44191.9419
Trynidad Tobago DolarTTD10.43560.7156
Tunezja DinarTND11.11901.5590
Turkmenistan ManatTMT11.01281.2128
Uganda SzylingUGX10.00050.0015
Urugwaj PesoUYU10.06830.2183
Uzbekistan SumUZS1.0000.35210.5521
Vanuatu VatuVUV10.02300.0430
Wietnam DongVND1.0000.12010.1801
Wschodnie Karaiby DolarXCD11.24071.6407
Wysp Salomona Dolar SBD10.41670.4467
Zambia KwachaZMW10.16940.3694
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR13.00004.3200
USD DolarUSD13.75004.1500
Czechy KoronaCZK10011.000016.8000
Wielka Brytania FuntGBP13.50005.0400
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kantor Internetowy MAX oferuje wymianę poniższych walut
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
Anglia stary FuntGBS13.00004.8100
Australia stary DolarAUS11.8550brak
Austria SzylingATS10015.0000brak
Belgia FrankBEF1.00074.5000brak
Chorwacja stara KunaHRS10041.5000brak
Czechy stara KoronaCZS10012.5000brak
Dania stara KoronaDKS10040.5000brak
Estonia KoronaEEK10019.2500brak
Falklandy FuntFKP13.00004.7500
Guernsey FuntGGP13.0000brak
Hiszpania PesetaESP1.00015.0000brak
Holandia GuldenNLG11.3100brak
Hongkong stary DolarHKS10033.5000brak
Irlandia FuntIEP14.10004.7600
Irlandia stary FuntIES13.8350brak
Japonia stary JenJPS1.00023.5000brak
Jersey FuntJEP13.5000brak
Kanada stary DolarCAS12.0500brak
Litwa LitLTL10070.0000brak
Luksemburg FrankLUF1.00074.5100brak
Łotwa ŁatLVL14.0000brak
Niemcy MarkaDEM11.4000brak
Norwegia stara koronaNOS10032.5000brak
Nowa Zelandia stary DolarNZS11.6950brak
Portugalia EscudoPTE1.00015.1000brak
Rumunia stary LejROL10.00010.0000brak
Słowenia TolarSIT1.00012.5000brak
Szkocja FuntSCP14.30004.8100
Szwajcaria stary FrankCHS12.6350brak
Węgry stary ForintHUS1.0009.3000brak
Wyspy Man FuntIMP13.0000brak
Wygląd kantoru

Kantory Katowice


Wygląd kantoru



Czynne
poniedziałek09:00 - 20:00
wtorek09:00 - 20:00
środa09:00 - 20:00
czwartek09:00 - 20:00
piątek09:00 - 20:00
sobota09:00 - 17:45
niedzielazamknięte

Przelicznik walut hurt

Chcę  
Kupuje :
Płacę : PLN
Cena podlega negocjacji
Sprzedaje:
Otrzymuje : PLN
Cenę podlega negocjacji

Przelicznik walut detal

Chcę  
Kupuje :
Płacę : PLN
Cena podlega negocjacji
Sprzedaje:
Otrzymuje : PLN
Cenę podlega negocjacji

Na naszej stronie internetowej przedstawiamy aktualne kursy walut w kantorze Grand który jest zlokalizowany w centrum Katowic na ulicy Adama Mickiewicza obok banku Milienium, niedaleko placu Synagogi. Na stronie internetowej www.kantorykatowice.pl znajdziemy również inne ciekawe informacje o walutach oraz promocjach. Nasi kasjerzy walutowi kursy aktualizują na bieżąco co gwarantuje zawsze najlepszą cenę. Kantor Grand działa na rynku walutowym już dziesięć lat - wieloletnie doświadczenie gwarantuje profesjonalną i szybką obsługę klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych oraz bezpieczeństwo i dyskrecję (na życzenie klienta jest możliwość skorzystania z osobnej kabiny).W naszej szerokiej ofercie jest obecnie ponad czterdzieści walut - na głównej stronie znajdują się kursy w cenie hurtowej jak również detalicznej jakie wymienisz odwiedzając Kantor: euro, funt brytyjski, dolar amerykański, frank szwajcarski, koronę czeską.


Praca w kantorze

Zatrudnimy osobę na stanowisku kasjera walutowego na cały etat, mile widziane ukończony kurs walutowo-złotówkowy.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt, adres e-mail: Praca.Kantor.Katowice@maax.pl


Kursy on-line

Od zeszłego roku rozszerzyliśmy naszą ofertę o kantory internetowy w którym podobnie jak w placówkach stacjonarnych można dokonać wymiany walut (obecnie jest ich trzynaście) wykorzystując narzędzia dostępne w sieci. Kantor Internetowy stał się dzisiaj nowym narzędziem szczególnie promowanym w mediach - telewizja, radio oraz internet dlatego nasza firma postanowiła również zbudować takie narzędzie wykorzystując własne doświadczenie, zlecenie wykonała firma specjalizująca się w aplikacjach kantorowych z którą współpracujemy od początku działania naszej firmy. Celem naszym było stworzenie prostej w obsłudze i przyjaznej dla użytkownika platformy dzięki której można dokonać transakcji finansowej poprzez rachunki bankowe. Chcesz sprawdzić jak działa kantor internetowy, poznać jego zalety zapraszamy na naszą stronę wystarczy kliknąć na powyższy link zapraszamy.


Współpraca

Zapraszamy do współpracy inne kantory z miasta Katowic oraz z okolic w zakresie kupna i sprzedaży walut przeprowadzając transakcję poprzez konto bankowe. Zależy nam na współpracy z kantorami z województwa śląskiego i województw ościennych, jesteśmy wstanie zaproponować najkorzystniejsze ceny oraz możliwość negocjowania cen. Obszar działalności to: Częstochowa, Siemianowice, Katowice, Jastrzębie-Zdrój, Piekary Śląskie, Rybnik, Tarnowskie Góry, Zabrze, Gliwice, Sosnowiec, Żory, Wodzisław Śląski i inne duże miasta na Śląsku.


Negocjuj cenę

Po co płacić więcej, skoro nie muszą Państwo tego robić. Zapraszamy do negocjowanie cen z naszym kasjerem walutowym aby uzyskać cenę którą Państwa usatysfakcjonuje i będzie najbardziej atrakcyjna dla obu stron trzeba przy tym zauważy, że cena jaką się uzyska zależna jest od wielkości kwoty jaką Państwo chcą wymienić w naszym punkcie im większa tym lepszą cenę możemy zaoferować. Sprawdź aktualny kurs najważniejszych walut europejskich, amerykańskich oraz azjatyckich oferowanych przez kantor. Europa, Azja, Ameryka to największe rynki walut na świecie i ich ich środki płatnicze są najczęściej wymieniane w naszych lokalach.


Transakcje walutowe

Na rynku walutowym można zauważyć duże wahania kursów walut, ceny ustalamy na miejscu w kantorze. Dla osób które pragną mieć możliwość zabukowania cen telefonicznie mogą zdeponować zaliczkę jako zabezpieczenie kursu. Do dokonania transakcji w naszym kantorze zaliczka nie jest wiążąca. Już na miejscu w punkcie realizowana będzie transakcja a kurs zgodny z rozmową telefoniczną.


Wyjazd na wakacje

Nasza firma poza ofertą wymiany wielu najpopularniejszych walut prowadzi również działalność związana ze sprzedażą ofert turystycznych, aktualnie posiadamy pięć biuro podróży rozlokowanych na terenie województwa śląskiego. Zapraszamy serdecznie do naszego biura podróży w Katowicach gdzie mogą Państwo zarezerwować wczasy, wycieczkę, kupić bilet autokary oraz lotniczy, posiadamy wykwalifikowany personel posiadający wieloletnie doświadczenie w zakresie sprzedaży usług turystycznych.

Facebook | Regulamin | Polityka cookies
Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.