tel. +48 32 781 55 66
Piątek 09:00 - 18:00
40-092 Katowice Mickiewicza 22
Mickiewicza22@KantoryKatowice.pl
Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę lub wymienimy przez konta bankowe.
aktualizacja : 2019-12-12 18:33:11
Ceny hurtowe obowiązują dla transakcji powyżej 7000 zł.
Obowiązują od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 za wyjątkiem sobót, niedzieli i dni świątecznych
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.27504.2870
USD DolarUSD13.84503.8700
Czechy KoronaCZK10016.600016.7800
Wielka Brytania FuntGBP15.04205.0880
Szwajcaria FrankCHF13.90603.9260
Dania KoronaDKK105.70705.7650
Szwecja KoronaSEK104.07804.1100
Norwegia KoronaNOK104.20304.2350
Węgry ForintHUF1.00012.710012.9400
Chorwacja KunaHRK10.57000.5980
Ceny detaliczne
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.20004.3000
USD DolarUSD13.80003.9000
Czechy KoronaCZK10016.400016.8000
Wielka Brytania FuntGBP15.02005.1200
Szwajcaria FrankCHF13.90603.9280
Dania KoronaDKK105.60005.7900
Szwecja KoronaSEK104.01004.1400
Norwegia KoronaNOK104.13004.2500
Węgry ForintHUF1.00012.600013.1000
Chorwacja KunaHRK10.56000.6100
Albania LekALL10.03100.0390
Gruzja LariGEL11.32001.4800
Izrael SzeklaILS11.10701.1650
Japonia JenJPY10.000350.0000372.0000
Kanada DolarCAD12.91002.9440
Meksyk PesoMXN10.18500.2500
Bułgaria LewBGN12.16002.2490
Rosja RubelRUB1.00059.200062.5000
Rumunia LejRON10088.000093.0000
Australia DolarAUD12.65002.7400
Tajlandia BahtTHB10013.010013.7000
Turcja LiraTRY10066.700069.9000
Ukraina HrywnaUAH1.000162.0000167.0000
Chiny JuanCNY10.53100.5520
ZEA DirhamAED11.04001.0850
Arabia Saudyjska RialSAR10.93241.0624
Argentyna PesoARS10.03030.1203
Armenia DramAMD10.00540.0096
Azerbejdżan ManatAZN12.03222.4112
Bahrajn DinarBHD17.874612.3746
Barbados DolarBBD11.10372.1837
Dolar BelizeBZD11.36552.1655
Białoruś RubelBYN11.72722.0072
BiH MarkaBAM12.12302.3330
Boliwia BoliwianoBOB10.39250.6125
Botswana PulaBWP10.20200.4520
Brazylia RealBRL10.91181.0391
Brunei DolarBND11.80423.4042
Chile PesoCLP10.00360.0064
Dominikana PesoDOP10.07120.0902
Egipt FuntEGP10.21910.2991
Fidżi DolarFJD11.28461.9746
Filipiny PesoPHP10.07100.0849
Frank CFA Afryka Śr.XAF10.00450.0085
Gambia DalasiGMD10.06730.0793
Gwatemala QuetzalGTQ10.34470.4647
Gwinea FrankGNF1000.02050.0497
Hongkong DolarHKD10.44000.5150
Indie RupiaINR10.05530.0653
Indonezja RupiaIDR1.0000.27530.3417
Islandia KoronaISK10.02950.0372
Jamajka DolarJMD10.02430.0383
Jordania DinarJOD15.44215.8562
Kambodża RielKHR10.00080.0011
Katar RialQAR10.90981.1040
Kazachstan TengeKZT10.00850.0115
Kenia SzylingKES10.03490.0419
Kolumbia PesoCOP10.00090.0016
Kongo FrankCDF10.00210.0025
Korea Południowa WonKRW1000.30330.3604
Kostaryka ColónCRC10.00360.0095
Kuwejt DinarKWD19.420113.9201
Malezja RinggitMYR10.88091.0009
Maroko DirhamMAD10.36840.4684
Mauritius RupiaMUR10.09970.1257
Mołdawia LejMDL10.20070.2707
Nigeria NairaNGN10.00410.0131
Nowa Zelandia DolarNZD12.43002.6900
Oman RialOMR19.200011.1000
Pakistan RupiaPKR10.02050.0304
Paragwaj GuaraniPYG1.0000.57020.6502
Peru SolPEN11.00021.3302
RPA RandZAR10.20880.2708
RZP EskudoCVE10.02760.0486
Serbia DinarRSD10.03300.0430
Seszele RupiaSCR10.19400.4140
Singapur DolarSGD12.75002.8800
Sri Lanka RupiaLKR10.01950.0320
Tajwan DolarTWD10.10040.1404
Tunezja DinarTND11.22151.5715
Turkmenistan ManatTMT10.02130.5113
Uzbekistan SumUZS1.0000.35270.5527
Wietnam DongVND1.0000.15000.2000
Wysp Salomona Dolar SBD10.41050.4405
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR13.00004.3200
USD DolarUSD13.78004.1500
Czechy KoronaCZK10011.000016.8000
Wielka Brytania FuntGBP13.50005.1500
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kantor Internetowy MAX oferuje wymianę poniższych walut
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
Anglia stary FuntGBP13.00004.8100
Australia stary DolarAUD11.8550brak
Austria SzylingATS10015.0000brak
Belgia FrankBEF1.00074.5000brak
Dania stara KoronaDKK10040.5000brak
Czechy stara KoronaCZK10012.5000brak
Chorwacja stara KunaHRK10041.5000brak
Hiszpania PesetaESP1.00015.0000brak
Estonia KoronaEEK10019.2500brak
Holandia GuldenNLG11.3100brak
Hongkong stary DolarHKD10033.5000brak
Irlandia stary FuntIEP13.8350brak
Japonia stary JenJPY1.00023.5000brak
Kanada stary DolarCAD12.0500brak
Litwa LitLTL10070.0000brak
Luksemburg FrankLUF1.00074.5000brak
Łotwa ŁatLVL14.0000brak
Niemcy MarkaDEM11.4000brak
Norwegia stara koronaNOK10032.5000brak
Nowa Zelandia stary DolarNZD11.6950brak
Portugalia EscudoPTE1.00015.1000brak
Rumunia stary LejROL10.0001.0000brak
Korona SłowackaSKK10.0700brak
Słowenia TolarSIT1.00012.5000brak
Szwajcaria stary FrankCHF12.6350brak
Węgry stary ForintHUF1.0009.3000brak
Wyspy Man FuntIMP13.0000brak
Szkocja FuntSCP14.80004.9900
Jersey FuntJEP13.5000brak
Irlandia FuntIEP14.10004.7600
Guernsey FuntGGP13.0000brak
Falklandy FuntFKP13.00004.7500
Wygląd kantoru

Kantory Katowice


Wygląd kantoru

Czynne
poniedziałek09:00 - 18:00
wtorek09:00 - 18:00
środa09:00 - 18:00
czwartek09:00 - 18:00
piątek09:00 - 18:00
sobota09:00 - 17:45
niedzielazamknięte

Na naszej stronie internetowej przedstawiamy aktualne kursy walut w kantorze Grand który jest zlokalizowany w centrum Katowic na ulicy Adama Mickiewicza obok banku Milienium, niedaleko placu Synagogi. Na stronie internetowej www.kantorykatowice.pl znajdziemy również inne ciekawe informacje o walutach oraz promocjach. Nasi kasjerzy walutowi kursy aktualizują na bieżąco co gwarantuje zawsze najlepszą cenę. Kantor Grand działa na rynku walutowym już dziesięć lat - wieloletnie doświadczenie gwarantuje profesjonalną i szybką obsługę klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych oraz bezpieczeństwo i dyskrecję (na życzenie klienta jest możliwość skorzystania z osobnej kabiny).W naszej szerokiej ofercie jest obecnie ponad czterdzieści walut - na głównej stronie znajdują się kursy w cenie hurtowej jak również detalicznej jakie wymienisz odwiedzając Kantor: euro, funt brytyjski, dolar amerykański, frank szwajcarski, koronę czeską.


Praca w kantorze

Zatrudnimy osobę na stanowisku kasjera walutowego na cały etat, mile widziane ukończony kurs walutowo-złotówkowy.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt, adres e-mail: Praca.Kantor.Katowice@maax.pl


Kursy on-line

Od zeszłego roku rozszerzyliśmy naszą ofertę o kantory internetowy w którym podobnie jak w placówkach stacjonarnych można dokonać wymiany walut (obecnie jest ich trzynaście) wykorzystując narzędzia dostępne w sieci. Kantor Internetowy stał się dzisiaj nowym narzędziem szczególnie promowanym w mediach - telewizja, radio oraz internet dlatego nasza firma postanowiła również zbudować takie narzędzie wykorzystując własne doświadczenie, zlecenie wykonała firma specjalizująca się w aplikacjach kantorowych z którą współpracujemy od początku działania naszej firmy. Celem naszym było stworzenie prostej w obsłudze i przyjaznej dla użytkownika platformy dzięki której można dokonać transakcji finansowej poprzez rachunki bankowe. Chcesz sprawdzić jak działa kantor internetowy, poznać jego zalety zapraszamy na naszą stronę wystarczy kliknąć na powyższy link zapraszamy.


Współpraca

Zapraszamy do współpracy inne kantory z miasta Katowic oraz z okolic w zakresie kupna i sprzedaży walut przeprowadzając transakcję poprzez konto bankowe. Zależy nam na współpracy z kantorami z województwa śląskiego i województw ościennych, jesteśmy wstanie zaproponować najkorzystniejsze ceny oraz możliwość negocjowania cen. Obszar działalności to: Częstochowa, Siemianowice, Katowice, Jastrzębie-Zdrój, Piekary Śląskie, Rybnik, Tarnowskie Góry, Zabrze, Gliwice, Sosnowiec, Żory, Wodzisław Śląski i inne duże miasta na Śląsku.


Negocjuj cenę

Po co płacić więcej, skoro nie muszą Państwo tego robić. Zapraszamy do negocjowanie cen z naszym kasjerem walutowym aby uzyskać cenę którą Państwa usatysfakcjonuje i będzie najbardziej atrakcyjna dla obu stron trzeba przy tym zauważy, że cena jaką się uzyska zależna jest od wielkości kwoty jaką Państwo chcą wymienić w naszym punkcie im większa tym lepszą cenę możemy zaoferować. Sprawdź aktualny kurs najważniejszych walut europejskich, amerykańskich oraz azjatyckich oferowanych przez kantor. Europa, Azja, Ameryka to największe rynki walut na świecie i ich ich środki płatnicze są najczęściej wymieniane w naszych lokalach.


Transakcje walutowe

Na rynku walutowym można zauważyć duże wahania kursów walut, ceny ustalamy na miejscu w kantorze. Dla osób które pragną mieć możliwość zabukowania cen telefonicznie mogą zdeponować zaliczkę jako zabezpieczenie kursu. Do dokonania transakcji w naszym kantorze zaliczka nie jest wiążąca. Już na miejscu w punkcie realizowana będzie transakcja a kurs zgodny z rozmową telefoniczną.


Wyjazd na wakacje

Nasza firma poza ofertą wymiany wielu najpopularniejszych walut prowadzi również działalność związana ze sprzedażą ofert turystycznych, aktualnie posiadamy pięć biuro podróży rozlokowanych na terenie województwa śląskiego. Zapraszamy serdecznie do naszego biura podróży w Katowicach gdzie mogą Państwo zarezerwować wczasy, wycieczkę, kupić bilet autokary oraz lotniczy, posiadamy wykwalifikowany personel posiadający wieloletnie doświadczenie w zakresie sprzedaży usług turystycznych.

Facebook | Regulamin | Polityka cookies
Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.