tel. +48 32 781 55 66
Wtorek 08:00 - 20:00
40-092 Katowice Mickiewicza 22
Mickiewicza22@KantoryKatowice.pl
Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę lub wymienimy przez konta bankowe.
aktualizacja : 2020-12-01 09:56:07
Ceny hurtowe obowiązują dla transakcji powyżej 7000 zł.
Obowiązują od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 za wyjątkiem sobót, niedzieli i dni świątecznych
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.47104.4850
USD DolarUSD13.74203.7650
Czechy KoronaCZK10.16930.1708
Wielka Brytania FuntGBP14.99005.0150
Szwajcaria FrankCHF14.12104.1480
Dania KoronaDKK10.59900.6050
Szwecja KoronaSEK10.43600.4420
Norwegia KoronaNOK10.41900.4230
Węgry ForintHUF10.01220.0126
Chorwacja KunaHRK10.58300.6020
Ceny detaliczne
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.41004.5100
USD DolarUSD13.67003.7700
Czechy KoronaCZK10.16840.1724
Wielka Brytania FuntGBP14.89005.0200
Szwajcaria FrankCHF14.12004.1540
Dania KoronaDKK10.58300.6090
Szwecja KoronaSEK10.42700.4440
Norwegia KoronaNOK10.40700.4240
Węgry ForintHUF10.01220.0127
Chorwacja KunaHRK10.56000.6100
Albania LekALL10.03350.0380
Gruzja LariGEL11.00501.4600
Izrael SzeklaILS10.96001.1300
Japonia JenJPY10.03510.0362
Kanada DolarCAD12.86002.9200
Meksyk PesoMXN10.12000.2500
Bułgaria LewBGN12.23002.3150
Rosja RubelRUB10.04780.0620
Rumunia LejRON10.88000.9290
Australia DolarAUD12.73002.7800
Tajlandia BahtTHB10.10070.1250
Turcja LiraTRY10.47000.6000
Ukraina HrywnaUAH10.12900.1340
Chiny JuanCNY10.51000.5700
ZEA DirhamAED10.96001.0460
Arabia Saudyjska RialSAR10.84001.1700
Argentyna PesoARS10.02500.1100
Armenia DramAMD10.00550.0099
Azerbejdżan ManatAZN11.60002.5000
Bahrajn DinarBHD17.569311.9795
Barbados DolarBBD11.80002.3000
Dolar BelizeBZD11.80002.3000
Białoruś RubelBYN11.07001.7000
BiH MarkaBAM12.02002.5500
Boliwia BoliwianoBOB10.40000.6500
Botswana PulaBWP10.18990.4399
Brazylia RealBRL10.58000.7900
Brunei DolarBND12.50003.5000
Chile PesoCLP10.00360.0064
Dominikana PesoDOP10.05800.0950
Egipt FuntEGP10.19000.3200
Fidżi DolarFJD11.32132.0113
Filipiny PesoPHP10.06500.0900
Frank CFA Afryka Śr.XAF10.00420.0079
Gambia DalasiGMD10.07310.0890
Gwatemala QuetzalGTQ10.45000.5700
Gwinea FrankGNF1000.01860.0476
Hongkong DolarHKD10.42000.5500
Indie RupiaINR10.04010.0595
Indonezja RupiaIDR10.00020.0003
Islandia KoronaISK10.01790.0299
Jamajka DolarJMD10.02000.0290
Jordania DinarJOD14.55005.8900
Kambodża RielKHR10.00070.0013
Katar RialQAR10.82001.1200
Kazachstan TengeKZT10.00500.0120
Kenia SzylingKES10.02500.0450
Kolumbia PesoCOP10.00080.0016
Kongo FrankCDF10.00200.0026
Korea Południowa WonKRW1000.25000.3850
Kostaryka ColónCRC10.00430.0100
Kuwejt DinarKWD19.000014.0000
Macedonia DenarMKD10.05000.0800
Malediwy RupiaMVR10.20000.3200
Malezja RinggitMYR10.80001.0500
Maroko DirhamMAD10.34000.4800
Mauritius RupiaMUR10.07000.1200
Mołdawia LejMDL10.18000.2700
Nigeria NairaNGN10.00300.0130
Nowa Zelandia DolarNZD12.30002.5500
Oman RialOMR17.600011.2000
Pakistan RupiaPKR10.02000.0310
Paragwaj GuaraniPYG1.0000.58000.6900
Peru SolPEN10.88001.2200
RPA RandZAR10.17000.2800
RZP EskudoCVE10.03060.0516
Serbia DinarRSD10.03200.0420
Seszele RupiaSCR10.15000.3600
Singapur DolarSGD12.40003.1000
Sri Lanka RupiaLKR10.01500.0350
Tajwan DolarTWD10.10000.1500
Tunezja DinarTND11.22001.5700
Uzbekistan SumUZS1.0000.35000.5573
Wietnam DongVND1.0000.07000.2200
Wysp Salomona Dolar SBD10.42000.5500
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR13.00004.6000
USD DolarUSD13.68004.1000
Czechy KoronaCZK10.11000.1710
Wielka Brytania FuntGBP13.50005.0100
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Oferta wycofanych banknotów
Ceny hurtowe
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
Anglia stary FuntGBP13.75005.0300
Australia stary DolarAUD11.85002.6200
Austria SzylingATS10.23000.2750
Belgia FrankBEF10.07900.0930
Dania stara KoronaDKK10.43000.5000
Czechy stara KoronaCZK10.12000.1600
Chorwacja stara KunaHRK10.41000.5500
Estonia KoronaEEK10.20400.2390
Holandia GuldenNLG10.62001.7000
Hongkong stary DolarHKD10.31000.4600
Irlandia stary FuntIEP13.70004.7500
Japonia stary JenJPY10.02400.0335
Kanada stary DolarCAD12.10002.7900
Litwa LitLTL10.92001.0800
Luksemburg FrankLUF10.07900.0930
Łotwa ŁatLVL14.50005.3200
Niemcy MarkaDEM11.70001.9500
Norwegia stara koronaNOK10.31000.3870
Nowa Zelandia stary DolarNZD11.70002.4300
Korona SłowackaSKK10.10600.1240
Słowenia TolarSIT10.01320.0156
Szwajcaria stary FrankCHF13.00004.0500
Węgry stary ForintHUF10.00920.0110
Wyspy Man FuntIMP14.60004.9000
Szkocja FuntSCP14.75005.0600
Jersey FuntJEP14.75005.0600
Irlandia FuntIEP14.75005.0600
Guernsey FuntGGP14.60004.9000
Ceny detaliczne
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
Anglia stary FuntGBP13.00005.0500
Australia stary DolarAUD11.82002.6500
Austria SzylingATS10.22000.2800
Belgia FrankBEF10.07500.0940
Dania stara KoronaDKK10.41000.5500
Czechy stara KoronaCZK10.11000.1620
Chorwacja stara KunaHRK10.40000.5800
Estonia KoronaEEK10.20000.2400
Holandia GuldenNLG10.60001.7100
Hongkong stary DolarHKD10.27000.4700
Irlandia stary FuntIEP13.50004.7600
Japonia stary JenJPY10.02300.0340
Kanada stary DolarCAD12.00002.8000
Litwa LitLTL10.90001.0900
Luksemburg FrankLUF10.07600.0950
Łotwa ŁatLVL14.46005.3250
Niemcy MarkaDEM11.65002.0000
Norwegia stara koronaNOK10.30000.3900
Nowa Zelandia stary DolarNZD11.45002.4350
Korona SłowackaSKK10.10300.1250
Słowenia TolarSIT10.01300.0158
Szwajcaria stary FrankCHF12.90004.0700
Węgry stary ForintHUF10.00900.0115
Wyspy Man FuntIMP14.59004.9200
Szkocja FuntSCP14.70005.0800
Jersey FuntJEP14.70005.0800
Irlandia FuntIEP14.70005.0800
Guernsey FuntGGP14.59004.9200
Wygląd kantoru

Kantory Katowice


Wygląd kantoru

Czynne
poniedziałek08:00 - 20:00
wtorek08:00 - 20:00
środa08:00 - 20:00
czwartek08:00 - 20:00
piątek08:00 - 20:00
sobota08:00 -20:00
niedziela10:00-18:00

Na naszej stronie internetowej przedstawiamy aktualne kursy walut w kantorze Grand który jest zlokalizowany w centrum Katowic na ulicy Adama Mickiewicza, niedaleko placu Synagogi. Na stronie internetowej www.kantorykatowice.pl znajdziemy również inne ciekawe informacje o walutach oraz promocjach. Nasi kasjerzy walutowi kursy aktualizują na bieżąco co gwarantuje zawsze najlepszą cenę. Kantor Grand działa na rynku walutowym już dziesięć lat - wieloletnie doświadczenie gwarantuje profesjonalną i szybką obsługę klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych oraz bezpieczeństwo i dyskrecję (na życzenie klienta jest możliwość skorzystania z osobnej kabiny).W naszej szerokiej ofercie jest obecnie ponad sto walut - na głównej stronie znajdują się kursy w cenie hurtowej jak również detalicznej jakie wymienisz odwiedzając Kantor: euro, funt brytyjski, dolar amerykański, frank szwajcarski, koronę czeską.


Praca w kantorze

Zatrudnimy osobę na stanowisku kasjera walutowego na cały etat, mile widziane ukończony kurs walutowo-złotówkowy.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt, adres e-mail: Praca.Kantor.Katowice@maax.pl


Kursy on-line

Od zeszłego roku rozszerzyliśmy naszą ofertę o kantory internetowy w którym podobnie jak w placówkach stacjonarnych można dokonać wymiany walut (obecnie jest ich trzynaście) wykorzystując narzędzia dostępne w sieci. Kantor Internetowy stał się dzisiaj nowym narzędziem szczególnie promowanym w mediach - telewizja, radio oraz internet dlatego nasza firma postanowiła również zbudować takie narzędzie wykorzystując własne doświadczenie, zlecenie wykonała firma specjalizująca się w aplikacjach kantorowych z którą współpracujemy od początku działania naszej firmy. Celem naszym było stworzenie prostej w obsłudze i przyjaznej dla użytkownika platformy dzięki której można dokonać transakcji finansowej poprzez rachunki bankowe. Chcesz sprawdzić jak działa kantor internetowy, poznać jego zalety zapraszamy na naszą stronę wystarczy kliknąć na powyższy link zapraszamy.


Współpraca

Zapraszamy do współpracy inne kantory z miasta Katowic oraz z okolic w zakresie kupna i sprzedaży walut przeprowadzając transakcję poprzez konto bankowe. Zależy nam na współpracy z kantorami z województwa śląskiego i województw ościennych, jesteśmy wstanie zaproponować najkorzystniejsze ceny oraz możliwość negocjowania cen. Obszar działalności to: Częstochowa, Siemianowice, Katowice, Jastrzębie-Zdrój, Piekary Śląskie, Rybnik, Tarnowskie Góry, Zabrze, Gliwice, Sosnowiec, Żory, Wodzisław Śląski i inne duże miasta na Śląsku.


Negocjuj cenę

Po co płacić więcej, skoro nie muszą Państwo tego robić. Zapraszamy do negocjowanie cen z naszym kasjerem walutowym aby uzyskać cenę którą Państwa usatysfakcjonuje i będzie najbardziej atrakcyjna dla obu stron trzeba przy tym zauważy, że cena jaką się uzyska zależna jest od wielkości kwoty jaką Państwo chcą wymienić w naszym punkcie im większa tym lepszą cenę możemy zaoferować. Sprawdź aktualny kurs najważniejszych walut europejskich, amerykańskich oraz azjatyckich oferowanych przez kantor. Europa, Azja, Ameryka to największe rynki walut na świecie i ich ich środki płatnicze są najczęściej wymieniane w naszych lokalach.


Transakcje walutowe

Na rynku walutowym można zauważyć duże wahania kursów walut, ceny ustalamy na miejscu w kantorze. Dla osób które pragną mieć możliwość zabukowania cen telefonicznie mogą zdeponować zaliczkę jako zabezpieczenie kursu. Do dokonania transakcji w naszym kantorze zaliczka nie jest wiążąca. Już na miejscu w punkcie realizowana będzie transakcja a kurs zgodny z rozmową telefoniczną.


Wyjazd na wakacje

Nasza firma poza ofertą wymiany wielu najpopularniejszych walut prowadzi również działalność związana ze sprzedażą ofert turystycznych, aktualnie posiadamy pięć biuro podróży rozlokowanych na terenie województwa śląskiego. Zapraszamy serdecznie do naszego biura podróży w Katowicach gdzie mogą Państwo zarezerwować wczasy, wycieczkę, kupić bilet autokary oraz lotniczy, posiadamy wykwalifikowany personel posiadający wieloletnie doświadczenie w zakresie sprzedaży usług turystycznych.

Facebook | Regulamin | Aktualności | Polityka cookies
Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.