tel. 32 781 55 66, 604 401 700
Niedziela
40-092 Katowice Mickiewicza 22
Mickiewicza22@KantoryKatowice.pl
Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę lub wymienimy przez konta bankowe.
aktualizacja : 2021-04-11 12:24:12
Ceny hurtowe obowiązują dla transakcji powyżej 7000 zł.
Obowiązują od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 za wyjątkiem sobót, niedzieli i dni świątecznych
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.52104.5580
USD DolarUSD13.79603.8390
Czechy KoronaCZK10.17220.1769
Wielka Brytania FuntGBP15.19605.2650
Szwajcaria FrankCHF14.11004.1590
Dania KoronaDKK10.60620.6199
Szwecja KoronaSEK10.44350.4500
Norwegia KoronaNOK10.44460.4544
Węgry ForintHUF1001.24601.2840
Chorwacja KunaHRK10.60300.6190
Izrael SzeklaILS10.99001.1550
ZEA DirhamAED11.01101.1250
Ceny detaliczne
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.52004.5590
USD DolarUSD13.75003.8500
Czechy KoronaCZK10.17210.1770
Wielka Brytania FuntGBP15.15005.2700
Szwajcaria FrankCHF14.10004.1600
Dania KoronaDKK10.60000.6190
Szwecja KoronaSEK10.43200.4520
Norwegia KoronaNOK10.43500.4540
Węgry ForintHUF1001.23001.2840
Chorwacja KunaHRK10.57000.6200
Albania LekALL10.03400.0400
Gruzja LariGEL11.07001.3900
Izrael SzeklaILS10.98001.1600
Japonia JenJPY10.03400.0358
Kanada DolarCAD12.98003.1100
Meksyk PesoMXN10.18000.2600
Bułgaria LewBGN12.31002.3970
Rosja RubelRUB10.04660.0618
Rumunia LejRON10.91000.9700
Australia DolarAUD12.86003.0100
Tajlandia BahtTHB10.11400.1280
Turcja LiraTRY10.47000.5950
Ukraina HrywnaUAH10.13410.1440
Chiny JuanCNY10.52000.5900
ZEA DirhamAED11.01001.1300
Arabia Saudyjska RialSAR10.84001.1500
Argentyna PesoARS10.01000.0800
Armenia DramAMD10.00500.0099
Azerbejdżan ManatAZN11.55002.2550
Bahrajn DinarBHD17.811612.2218
Barbados DolarBBD11.80002.3000
Dolar BelizeBZD11.80002.3000
Białoruś RubelBYN11.05001.6500
BiH MarkaBAM12.02002.5500
Boliwia BoliwianoBOB10.40000.6500
Botswana PulaBWP10.18990.4399
Brazylia RealBRL10.55000.9900
Brunei DolarBND12.50003.5000
Chile PesoCLP10.00300.0054
Dominikana PesoDOP10.06000.0940
Egipt FuntEGP10.19000.3200
Fidżi DolarFJD11.38622.0762
Filipiny PesoPHP10.06000.0880
Frank CFA Afryka Śr.XAF10.00420.0079
Gambia DalasiGMD10.05800.0850
Hongkong DolarHKD10.38000.5200
Indie RupiaINR10.03300.0570
Indonezja RupiaIDR10.00020.0003
Islandia KoronaISK10.02330.0338
Jamajka DolarJMD10.02000.0310
Jordania DinarJOD14.55005.8000
Kambodża RielKHR10.00050.0013
Katar RialQAR10.82001.1200
Kazachstan TengeKZT10.00500.0120
Kenia SzylingKES10.02500.0450
Kolumbia PesoCOP10.00080.0016
Kongo FrankCDF10.00200.0026
Korea Południowa WonKRW1000.20000.3800
Kostaryka ColónCRC10.00430.0100
Kuwejt DinarKWD19.500014.0000
Macedonia DenarMKD10.05000.0800
Malediwy RupiaMVR10.20000.3200
Malezja RinggitMYR10.50001.0500
Maroko DirhamMAD10.32000.4800
Mauritius RupiaMUR10.07000.1200
Mołdawia LejMDL10.13000.2500
Nigeria NairaNGN10.00300.0130
Nowa Zelandia DolarNZD12.30002.8500
Oman RialOMR17.600011.2000
Pakistan RupiaPKR10.02000.0310
Paragwaj GuaraniPYG1.0000.58000.6900
Peru SolPEN10.82001.2200
RPA RandZAR10.15000.2900
RZP EskudoCVE10.03060.0516
Serbia DinarRSD10.03200.0420
Seszele RupiaSCR10.15000.3600
Singapur DolarSGD12.20002.8900
Sri Lanka RupiaLKR10.01300.0250
Tajwan DolarTWD10.08500.1500
Tunezja DinarTND11.22001.5700
Uzbekistan SumUZS1.0000.35000.5573
Wietnam DongVND1.0000.08000.2200
Wysp Salomona Dolar SBD10.42000.5500
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR13.00004.6000
USD DolarUSD13.76003.8500
Czechy KoronaCZK10.12000.1765
Wielka Brytania FuntGBP13.60005.2600
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Oferta wycofanych banknotów
Ceny hurtowe
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
Anglia stary FuntGBP13.50005.2900
Australia stary DolarAUD11.82002.7800
Austria SzylingATS10.22000.2900
Belgia FrankBEF10.07900.0960
Dania stara KoronaDKK10.42000.5300
Czechy stara KoronaCZK10.12000.1630
Chorwacja stara KunaHRK10.41000.5900
Estonia KoronaEEK10.20200.2900
Holandia GuldenNLG10.61001.9500
Hongkong stary DolarHKD10.28000.4750
Irlandia stary FuntIEP13.52005.3000
Japonia stary JenJPY10.02400.0360
Kanada stary DolarCAD12.05002.8800
Litwa LitLTL10.92001.1300
Luksemburg FrankLUF10.07900.0950
Łotwa ŁatLVL14.47005.4800
Niemcy MarkaDEM11.65002.4000
Norwegia stara koronaNOK10.35000.4520
Nowa Zelandia stary DolarNZD11.50002.6300
Korona SłowackaSKK10.10200.1300
Słowenia TolarSIT10.01320.0180
Szwajcaria stary FrankCHF12.95004.1500
Węgry stary ForintHUF10.00900.0110
Wyspy Man FuntIMP14.44005.3400
Szkocja FuntSCP14.60005.3400
Jersey FuntJEP14.50005.3400
Irlandia FuntIEP14.60005.3400
Guernsey FuntGGP14.44005.3400
Wycofane banknoty
ceny detaliczne
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
Anglia stary FuntGBP13.20005.3000
Australia stary DolarAUD11.80002.8000
Austria SzylingATS10.20000.3000
Belgia FrankBEF10.07700.0970
Dania stara KoronaDKK10.40000.5500
Czechy stara KoronaCZK10.11000.1650
Chorwacja stara KunaHRK10.40000.6000
Estonia KoronaEEK10.20000.3000
Holandia GuldenNLG10.60002.0000
Hongkong stary DolarHKD10.25000.4800
Irlandia stary FuntIEP13.50005.3000
Japonia stary JenJPY10.02300.0380
Kanada stary DolarCAD12.00002.9000
Litwa LitLTL10.90001.1500
Luksemburg FrankLUF10.07700.0960
Łotwa ŁatLVL14.45005.5000
Niemcy MarkaDEM11.60002.5000
Norwegia stara koronaNOK10.30000.4550
Nowa Zelandia stary DolarNZD11.40002.6500
Korona SłowackaSKK10.10000.1320
Słowenia TolarSIT10.01300.0200
Szwajcaria stary FrankCHF12.90004.1800
Węgry stary ForintHUF10.00880.0130
Wyspy Man FuntIMP14.40005.3500
Szkocja FuntSCP14.50005.3500
Jersey FuntJEP14.40005.3500
Irlandia FuntIEP14.50005.3500
Guernsey FuntGGP14.40005.3500
Wygląd kantoru

Kantory Katowice

Specjalne, dyskretne pomieszczenie przy większych transakcjach.
- stanowisko obsługi klientów VIP,
- niewidoczne dla pozoztałych osób.

Wygląd kantoru

Czynne
poniedziałek
wtorek08:00 - 20:00
środa08:00-20:00
czwartek08:00 - 20:00
piątek08:00 - 20:00
sobota08:00 - 14:00
niedziela

Opinie

Na naszej stronie internetowej przedstawiamy aktualne kursy walut w kantorze Grand który jest zlokalizowany w centrum Katowic na ulicy Adama Mickiewicza, niedaleko placu Synagogi. Na stronie internetowej www.kantorykatowice.pl znajdziemy również inne ciekawe informacje o walutach oraz promocjach. Nasi kasjerzy walutowi kursy aktualizują na bieżąco co gwarantuje zawsze najlepszą cenę. Kantor Grand działa na rynku walutowym już dziesięć lat - wieloletnie doświadczenie gwarantuje profesjonalną i szybką obsługę klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych oraz bezpieczeństwo i dyskrecję (na życzenie klienta jest możliwość skorzystania z osobnej kabiny).W naszej szerokiej ofercie jest obecnie ponad sto walut - na głównej stronie znajdują się kursy w cenie hurtowej jak również detalicznej jakie wymienisz odwiedzając Kantor: euro, funt brytyjski, dolar amerykański, frank szwajcarski, koronę czeską.


Praca w kantorze

Zatrudnimy osobę na stanowisku kasjera walutowego na cały etat, mile widziane ukończony kurs walutowo-złotówkowy.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt, adres e-mail: Praca.Kantor.Katowice@maax.pl


Kursy on-line

Od zeszłego roku rozszerzyliśmy naszą ofertę o kantory internetowy w którym podobnie jak w placówkach stacjonarnych można dokonać wymiany walut (obecnie jest ich trzynaście) wykorzystując narzędzia dostępne w sieci. Kantor Internetowy stał się dzisiaj nowym narzędziem szczególnie promowanym w mediach - telewizja, radio oraz internet dlatego nasza firma postanowiła również zbudować takie narzędzie wykorzystując własne doświadczenie, zlecenie wykonała firma specjalizująca się w aplikacjach kantorowych z którą współpracujemy od początku działania naszej firmy. Celem naszym było stworzenie prostej w obsłudze i przyjaznej dla użytkownika platformy dzięki której można dokonać transakcji finansowej poprzez rachunki bankowe. Chcesz sprawdzić jak działa kantor internetowy, poznać jego zalety zapraszamy na naszą stronę wystarczy kliknąć na powyższy link zapraszamy.


Współpraca

Zapraszamy do współpracy inne kantory z miasta Katowic oraz z okolic w zakresie kupna i sprzedaży walut przeprowadzając transakcję poprzez konto bankowe. Zależy nam na współpracy z kantorami z województwa śląskiego i województw ościennych, jesteśmy wstanie zaproponować najkorzystniejsze ceny oraz możliwość negocjowania cen. Obszar działalności to: Częstochowa, Siemianowice, Katowice, Jastrzębie-Zdrój, Piekary Śląskie, Rybnik, Tarnowskie Góry, Zabrze, Gliwice, Sosnowiec, Żory, Wodzisław Śląski i inne duże miasta na Śląsku.


Negocjuj cenę

Po co płacić więcej, skoro nie muszą Państwo tego robić. Zapraszamy do negocjowanie cen z naszym kasjerem walutowym aby uzyskać cenę którą Państwa usatysfakcjonuje i będzie najbardziej atrakcyjna dla obu stron trzeba przy tym zauważy, że cena jaką się uzyska zależna jest od wielkości kwoty jaką Państwo chcą wymienić w naszym punkcie im większa tym lepszą cenę możemy zaoferować. Sprawdź aktualny kurs najważniejszych walut europejskich, amerykańskich oraz azjatyckich oferowanych przez kantor. Europa, Azja, Ameryka to największe rynki walut na świecie i ich ich środki płatnicze są najczęściej wymieniane w naszych lokalach.


Transakcje walutowe

Na rynku walutowym można zauważyć duże wahania kursów walut, ceny ustalamy na miejscu w kantorze. Dla osób które pragną mieć możliwość zabukowania cen telefonicznie mogą zdeponować zaliczkę jako zabezpieczenie kursu. Do dokonania transakcji w naszym kantorze zaliczka nie jest wiążąca. Już na miejscu w punkcie realizowana będzie transakcja a kurs zgodny z rozmową telefoniczną.


Wyjazd na wakacje

Nasza firma poza ofertą wymiany wielu najpopularniejszych walut prowadzi również działalność związana ze sprzedażą ofert turystycznych, aktualnie posiadamy pięć biuro podróży rozlokowanych na terenie województwa śląskiego. Zapraszamy serdecznie do naszego biura podróży w Katowicach gdzie mogą Państwo zarezerwować wczasy, wycieczkę, kupić bilet autokary oraz lotniczy, posiadamy wykwalifikowany personel posiadający wieloletnie doświadczenie w zakresie sprzedaży usług turystycznych.

Facebook | Regulamin | Aktualności | Polityka cookies
Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.