tel. +48 32 781 55 66
Sobota 08:00 -18:00
40-092 Katowice Mickiewicza 22
Mickiewicza22@KantoryKatowice.pl
Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę lub wymienimy przez konta bankowe.
aktualizacja : 2020-06-05 19:58:34
Ceny hurtowe obowiązują dla transakcji powyżej 7000 zł.
Obowiązują od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 za wyjątkiem sobót, niedzieli i dni świątecznych
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.41904.4470
USD DolarUSD13.91803.9580
Czechy KoronaCZK10.16540.1674
Wielka Brytania FuntGBP14.95704.9870
Szwajcaria FrankCHF14.06204.1290
Dania KoronaDKK10.59200.5990
Szwecja KoronaSEK10.42400.4290
Norwegia KoronaNOK10.41800.4230
Węgry ForintHUF10.01260.0130
Chorwacja KunaHRK10.58200.6080
Ceny detaliczne
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.34004.4500
USD DolarUSD13.84003.9600
Czechy KoronaCZK10.16350.1675
Wielka Brytania FuntGBP14.83004.9900
Szwajcaria FrankCHF14.07004.1300
Dania KoronaDKK10.57600.6020
Szwecja KoronaSEK10.41400.4310
Norwegia KoronaNOK10.40700.4240
Węgry ForintHUF10.01250.0130
Chorwacja KunaHRK10.56000.6100
Albania LekALL10.03000.0490
Gruzja LariGEL11.14001.4900
Izrael SzeklaILS10.99001.1500
Japonia JenJPY10.03420.0374
Kanada DolarCAD12.89002.9500
Meksyk PesoMXN10.13000.2500
Bułgaria LewBGN12.15002.3100
Rosja RubelRUB10.05300.0630
Rumunia LejRON10.84000.9290
Australia DolarAUD12.71102.7500
Tajlandia BahtTHB10.09000.1350
Turcja LiraTRY10.57500.6650
Ukraina HrywnaUAH10.14000.1600
Chiny JuanCNY10.50000.5850
ZEA DirhamAED10.98001.0900
Arabia Saudyjska RialSAR10.93001.1700
Argentyna PesoARS10.02500.1100
Armenia DramAMD10.00550.0099
Azerbejdżan ManatAZN11.81002.6495
Bahrajn DinarBHD17.952212.4522
Barbados DolarBBD11.80002.3000
Dolar BelizeBZD11.80002.3000
Białoruś RubelBYN11.35001.9900
BiH MarkaBAM12.01002.5000
Boliwia BoliwianoBOB10.40000.6500
Botswana PulaBWP10.18990.4399
Brazylia RealBRL10.60000.8800
Brunei DolarBND12.50003.5000
Chile PesoCLP10.00360.0064
Dominikana PesoDOP10.05500.0950
Egipt FuntEGP10.19000.3200
Fidżi DolarFJD11.30091.9909
Filipiny PesoPHP10.06500.0900
Frank CFA Afryka Śr.XAF10.00420.0079
Gambia DalasiGMD10.07310.0890
Gwatemala QuetzalGTQ10.45000.5700
Gwinea FrankGNF1000.02130.0503
Hongkong DolarHKD10.44000.5500
Indie RupiaINR10.04010.0595
Indonezja RupiaIDR10.00020.0003
Islandia KoronaISK10.02200.0339
Jamajka DolarJMD10.02200.0340
Jordania DinarJOD15.10006.2700
Kambodża RielKHR10.00070.0013
Katar RialQAR10.92651.1438
Kazachstan TengeKZT10.00700.0120
Kenia SzylingKES10.02500.0450
Kolumbia PesoCOP10.00080.0016
Kongo FrankCDF10.00200.0026
Korea Południowa WonKRW1000.27000.3850
Kostaryka ColónCRC10.00430.0100
Kuwejt DinarKWD19.000013.9120
Macedonia DenarMKD10.06000.0900
Malediwy RupiaMVR10.20000.3200
Malezja RinggitMYR10.80001.0500
Maroko DirhamMAD10.34000.4800
Mauritius RupiaMUR10.82000.1200
Mołdawia LejMDL10.18050.2842
Nigeria NairaNGN10.00300.0130
Nowa Zelandia DolarNZD12.30002.6500
Oman RialOMR18.500011.2000
Pakistan RupiaPKR10.02160.0310
Paragwaj GuaraniPYG1.0000.61060.6900
Peru SolPEN11.08001.3900
RPA RandZAR10.17000.2800
RZP EskudoCVE10.03060.0516
Serbia DinarRSD10.03200.0420
Seszele RupiaSCR10.18000.3639
Singapur DolarSGD12.61003.1000
Sri Lanka RupiaLKR10.01500.0350
Tajwan DolarTWD10.10000.1500
Uzbekistan SumUZS1.0000.35000.5573
Wietnam DongVND1.0000.14000.2200
Wysp Salomona Dolar SBD10.42000.5500
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR13.00004.4500
USD DolarUSD13.80004.3000
Czechy KoronaCZK10.11000.1680
Wielka Brytania FuntGBP13.50004.9900
Szwajcaria FrankCHF13.00004.0500
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Oferta wycofanych banknotów
Ceny hurtowe
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
Anglia stary FuntGBP13.80004.3500
Australia stary DolarAUD11.9000brak
Austria SzylingATS10021.5000brak
Belgia FrankBEF1.00055.0000brak
Dania stara KoronaDKK10045.5000brak
Czechy stara KoronaCZK10010.0000brak
Chorwacja stara KunaHRK10039.0000brak
Estonia KoronaEEK10017.0500brak
Holandia GuldenNLG10.6000brak
Hongkong stary DolarHKD10025.0000brak
Irlandia stary FuntIEP13.5000brak
Japonia stary JenJPY1.00020.0000brak
Kanada stary DolarCAD12.0800brak
Litwa LitLTL10090.0000brak
Luksemburg FrankLUF1.00068.0000brak
Łotwa ŁatLVL14.5200brak
Niemcy MarkaDEM11.71502.2000
Norwegia stara koronaNOK10032.0000brak
Nowa Zelandia stary DolarNZD11.3700brak
Korona SłowackaSKK10.0960brak
Słowenia TolarSIT1.00011.0000brak
Szwajcaria stary FrankCHF13.0200brak
Węgry stary ForintHUF1.0008.3000brak
Wyspy Man FuntIMP14.45004.9000
Szkocja FuntSCP14.42004.9000
Jersey FuntJEP14.20004.9000
Irlandia FuntIEP14.20004.9000
Guernsey FuntGGP14.20004.9000
Falklandy FuntFKP14.20004.9000
Ceny detaliczne
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
Anglia stary FuntGBP13.50004.4000
Australia stary DolarAUD11.8700brak
Austria SzylingATS10020.0000brak
Belgia FrankBEF1.00050.0000brak
Dania stara KoronaDKK10044.5000brak
Czechy stara KoronaCZK1008.0000brak
Chorwacja stara KunaHRK10036.0000brak
Estonia KoronaEEK10015.0500brak
Holandia GuldenNLG10.5700brak
Hongkong stary DolarHKD10022.0000brak
Irlandia stary FuntIEP13.4800brak
Japonia stary JenJPY1.00016.0000brak
Kanada stary DolarCAD12.0500brak
Litwa LitLTL10087.0000brak
Luksemburg FrankLUF1.00050.0000brak
Łotwa ŁatLVL14.5000brak
Niemcy MarkaDEM11.71002.2200
Norwegia stara koronaNOK10031.0000brak
Nowa Zelandia stary DolarNZD11.3500brak
Korona SłowackaSKK10.0800brak
Słowenia TolarSIT1.0009.5000brak
Szwajcaria stary FrankCHF13.0000brak
Węgry stary ForintHUF1.0007.5000brak
Wyspy Man FuntIMP13.95004.9300
Szkocja FuntSCP14.40004.9300
Jersey FuntJEP13.95004.9300
Irlandia FuntIEP13.95004.9300
Guernsey FuntGGP13.95004.9300
Falklandy FuntFKP13.95004.9300
Wygląd kantoru

Kantory Katowice


Wygląd kantoru

Czynne
poniedziałek08:00 - 20:00
wtorek08:00 - 20:00
środa08:00 - 20:00
czwartek08:00 - 20:00
piątek08:00 - 20:00
sobota08:00 -18:00
niedzielazamknięte

Na naszej stronie internetowej przedstawiamy aktualne kursy walut w kantorze Grand który jest zlokalizowany w centrum Katowic na ulicy Adama Mickiewicza, niedaleko placu Synagogi. Na stronie internetowej www.kantorykatowice.pl znajdziemy również inne ciekawe informacje o walutach oraz promocjach. Nasi kasjerzy walutowi kursy aktualizują na bieżąco co gwarantuje zawsze najlepszą cenę. Kantor Grand działa na rynku walutowym już dziesięć lat - wieloletnie doświadczenie gwarantuje profesjonalną i szybką obsługę klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych oraz bezpieczeństwo i dyskrecję (na życzenie klienta jest możliwość skorzystania z osobnej kabiny).W naszej szerokiej ofercie jest obecnie ponad sto walut - na głównej stronie znajdują się kursy w cenie hurtowej jak również detalicznej jakie wymienisz odwiedzając Kantor: euro, funt brytyjski, dolar amerykański, frank szwajcarski, koronę czeską.


Praca w kantorze

Zatrudnimy osobę na stanowisku kasjera walutowego na cały etat, mile widziane ukończony kurs walutowo-złotówkowy.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt, adres e-mail: Praca.Kantor.Katowice@maax.pl


Kursy on-line

Od zeszłego roku rozszerzyliśmy naszą ofertę o kantory internetowy w którym podobnie jak w placówkach stacjonarnych można dokonać wymiany walut (obecnie jest ich trzynaście) wykorzystując narzędzia dostępne w sieci. Kantor Internetowy stał się dzisiaj nowym narzędziem szczególnie promowanym w mediach - telewizja, radio oraz internet dlatego nasza firma postanowiła również zbudować takie narzędzie wykorzystując własne doświadczenie, zlecenie wykonała firma specjalizująca się w aplikacjach kantorowych z którą współpracujemy od początku działania naszej firmy. Celem naszym było stworzenie prostej w obsłudze i przyjaznej dla użytkownika platformy dzięki której można dokonać transakcji finansowej poprzez rachunki bankowe. Chcesz sprawdzić jak działa kantor internetowy, poznać jego zalety zapraszamy na naszą stronę wystarczy kliknąć na powyższy link zapraszamy.


Współpraca

Zapraszamy do współpracy inne kantory z miasta Katowic oraz z okolic w zakresie kupna i sprzedaży walut przeprowadzając transakcję poprzez konto bankowe. Zależy nam na współpracy z kantorami z województwa śląskiego i województw ościennych, jesteśmy wstanie zaproponować najkorzystniejsze ceny oraz możliwość negocjowania cen. Obszar działalności to: Częstochowa, Siemianowice, Katowice, Jastrzębie-Zdrój, Piekary Śląskie, Rybnik, Tarnowskie Góry, Zabrze, Gliwice, Sosnowiec, Żory, Wodzisław Śląski i inne duże miasta na Śląsku.


Negocjuj cenę

Po co płacić więcej, skoro nie muszą Państwo tego robić. Zapraszamy do negocjowanie cen z naszym kasjerem walutowym aby uzyskać cenę którą Państwa usatysfakcjonuje i będzie najbardziej atrakcyjna dla obu stron trzeba przy tym zauważy, że cena jaką się uzyska zależna jest od wielkości kwoty jaką Państwo chcą wymienić w naszym punkcie im większa tym lepszą cenę możemy zaoferować. Sprawdź aktualny kurs najważniejszych walut europejskich, amerykańskich oraz azjatyckich oferowanych przez kantor. Europa, Azja, Ameryka to największe rynki walut na świecie i ich ich środki płatnicze są najczęściej wymieniane w naszych lokalach.


Transakcje walutowe

Na rynku walutowym można zauważyć duże wahania kursów walut, ceny ustalamy na miejscu w kantorze. Dla osób które pragną mieć możliwość zabukowania cen telefonicznie mogą zdeponować zaliczkę jako zabezpieczenie kursu. Do dokonania transakcji w naszym kantorze zaliczka nie jest wiążąca. Już na miejscu w punkcie realizowana będzie transakcja a kurs zgodny z rozmową telefoniczną.


Wyjazd na wakacje

Nasza firma poza ofertą wymiany wielu najpopularniejszych walut prowadzi również działalność związana ze sprzedażą ofert turystycznych, aktualnie posiadamy pięć biuro podróży rozlokowanych na terenie województwa śląskiego. Zapraszamy serdecznie do naszego biura podróży w Katowicach gdzie mogą Państwo zarezerwować wczasy, wycieczkę, kupić bilet autokary oraz lotniczy, posiadamy wykwalifikowany personel posiadający wieloletnie doświadczenie w zakresie sprzedaży usług turystycznych.

Facebook | Regulamin | Aktualności | Polityka cookies
Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.