tel. +48 32 781 55 66
Środa 9:00-20:00
Katowice Mickiewicza 22
Mickiewicza22@KantoryKatowice.pl
aktualizacja : 2019-03-20 10:51:04
Ceny hurtowe
WalutaKupnoSprzedaż
EuroEUR4.278004.29900
USD dolarUSD3.772003.79900
Czechy koronaCZK0.166200.16750
Wielka Brytania funtGBP4.985005.03000
Szwajcaria frankCHF3.772803.79780
Dania koronaDKK0.572000.57640
Szwecja koronaSEK0.408500.41250
Norwegia koronaNOK0.440000.44330
Węgry forintHUF0.013510.01379
Chorwacja kunaHRK0.583000.59800
Australia dolarAUD2.675002.72000
Izrael szeklaILS1.045001.07500
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
EuroEUR4.230004.33000
USD dolarUSD3.710003.81000
Czechy koronaCZK0.164500.16850
Wielka Brytania funtGBP4.940005.04000
Szwajcaria frankCHF3.770003.80400
Dania koronaDKK0.561000.57900
Szwecja koronaSEK0.402000.41400
Norwegia koronaNOK0.434000.44400
Węgry forintHUF0.013400.01380
Chorwacja kunaHRK0.548000.61000
Bułgaria lewBGN2.200002.29800
funt GibraltarGIP3.500004.77000
Kanada dolarCAD2.822002.87000
Australia dolarAUD2.665002.73000
Japonia jenJPY0.034100.03540
Ukraina hrywnaUAH0.140500.14800
Rumunia lejRON0.880000.93000
Rosja rubelRUB0.056700.05870
Egipt funtEGP0.185000.29500
Turcja liraTRY0.708000.74900
Meksyk pesoMXN0.195000.23900
Chiny juanCNY0.545000.56900
Dominikana pesoDOP0.070000.09900
Izrael szeklaILS1.040001.08500
Albania lekALL0.033000.04000
Honkong dolarHKD0.410000.49700
Indie rupiaINR0.049000.06000
Brazylia realBRL0.980001.11000
Bośnia i Hercegowina markaBAM2.100002.43000
Arabia Saudyjska rialSAR0.940001.07000
Jordania dinarJOD5.250005.79000
Nowa Zelandia dolarNZD2.570002.71000
Korea Południowa wonKRW0.003000.00360
Malezja ringgitMYR0.880000.98000
RPA randZAR0.250000.32000
Kenia szylingKES0.037000.04100
Tajlandia bahtTHB0.121000.12900
ZEA dirhamAED1.034001.07700
Singapur dolarSGD2.770002.92000
Macedonia denarMKD0.065000.08400
Kazachstan tengeKZT0.009000.01400
Serbia dinarRSD0.034000.04100
Islandia koronaISK0.030300.03500
Indonezja rupiaIDR0.000250.00030
Białoruś rubelBYN1.680001.94000
Gruzja lariGEL1.420001.63000
Maroko dirhamMAD0.390000.48000
Mauritius rupiaMUR0.090000.11990
Filipiny pesoPHP0.065000.08500
Katar rialQAR0.900001.05000
Wietnam dongVND0.000120.00025
Tajwan dolarTWD0.090000.16000
Tunezja dinarTND0.800001.80000
Seszele rupiaSCR0.200000.42000
Peru solPEN1.110001.29000
Oman rialOMR9.5000011.20000
Mołdawia lejMDL0.180000.25000
Kuwejt dinarKWD8.0000014.00000
Jamajka dolarJMD0.018000.03900
Kuba pesoCUC3.000004.80000
Kolumbia pesoCOP0.001000.00150
Chile pesoCLP0.004600.00680
Brunei dolarBND2.200003.00000
Bahrajn dinarBHD8.0000011.00000
Barbados dolarBBD1.150002.10000
Sri Lanka rupiaLKR0.020000.03200
Armenia dramAMD0.006600.00880
Argentyna pesoARS0.090000.13300
eskudo Republika Zielonego PrzylądkaCVE0.034000.04100
Kostaryka colónCRC0.005600.00630
frank Demokratyczna Republika KongaCDF0.001800.00220
dolar BelizeBZD1.700001.80000
Bostwana pulaBWP0.340000.36000
Boliwia BoliwianoBOB0.480000.51000
frank CFACFA0.005000.00950
Kambodża rielKHR0.000770.00087
Gwatemala quetzalGTQ0.350000.47000
Gambia dalasiGMD0.069000.07600
Gwinea frankGNF0.000300.00050
dolar FidżiFJD1.650001.75000
Pakistan rupiaPKR0.025000.04000
Paragwaj guaraniPYG0.000580.00066
Nigeria nairaNGN0.003000.01500
Uzbekistan sumUZS0.000250.00048
dolar Wysp SalomonaSBD0.420000.45000
Azerbejdżan manatAZN1.900002.35000
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaKupnoSprzedaż
EuroEUR3.000004.34000
USD dolarUSD3.660003.90000
Czechy koronaCZK0.100000.16700
Wielka Brytania funtGBP3.500005.07000
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kantor Internetowy MAX oferuje wymianę poniższych walut
WalutaKupnoSprzedaż
funt Wyspy ManIMP3.500004.78000
funt GuernseyGGP3.500004.89000
funt JerseyJEP3.500004.89000
Wygląd kantoru

Kantory Katowice


Czynne
poniedziałek9:00-20:00
wtorek9:00-20:00
środa9:00-20:00
czwartek9:00-20:00
piątek9:00-20:00
sobota9:00-18:00
niedzielanieczynne

Przelicznik walut hurt

Chcę  
Kupuje :
Płacę : PLN
Cena podlega negocjacji
Sprzedaje:
Otrzymuje : PLN
Cenę podlega negocjacji

Przelicznik walut detal

Chcę  
Kupuje :
Płacę : PLN
Cena podlega negocjacji
Sprzedaje:
Otrzymuje : PLN
Cenę podlega negocjacji
Reklama IK MAX
Waluta do domu

Na naszej stronie internetowej przedstawiamy aktualne kursy walut w kantorze Grand który jest zlokalizowany w centrum Katowic na ulicy Adama Mickiewicza obok banku Milienium, niedaleko placu Synagogi. Na stronie internetowej www.kantorykatowice.pl znajdziemy również inne ciekawe informacje o walutach oraz promocjach. Nasi kasjerzy walutowi kursy aktualizują na bieżąco co gwarantuje zawsze najlepszą cenę. Kantor Grand działa na rynku walutowym już dziesięć lat - wieloletnie doświadczenie gwarantuje profesjonalną i szybką obsługę klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych oraz bezpieczeństwo i dyskrecję (na życzenie klienta jest możliwość skorzystania z osobnej kabiny).W naszej szerokiej ofercie jest obecnie ponad czterdzieści walut - na głównej stronie znajdują się kursy w cenie hurtowej jak również detalicznej jakie wymienisz odwiedzając Kantor: euro, funt brytyjski, dolar amerykański, frank szwajcarski, koronę czeską.


Praca w kantorze

Zatrudnimy osobę na stanowisku kasjera walutowego na cały etat, mile widziane ukończony kurs walutowo-złotówkowy.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt, adres e-mail: Praca.Kantor.Katowice@maax.pl


Kursy on-line

Od zeszłego roku rozszerzyliśmy naszą ofertę o kantory internetowy w którym podobnie jak w placówkach stacjonarnych można dokonać wymiany walut (obecnie jest ich trzynaście) wykorzystując narzędzia dostępne w sieci. Kantor Internetowy stał się dzisiaj nowym narzędziem szczególnie promowanym w mediach - telewizja, radio oraz internet dlatego nasza firma postanowiła również zbudować takie narzędzie wykorzystując własne doświadczenie, zlecenie wykonała firma specjalizująca się w aplikacjach kantorowych z którą współpracujemy od początku działania naszej firmy. Celem naszym było stworzenie prostej w obsłudze i przyjaznej dla użytkownika platformy dzięki której można dokonać transakcji finansowej poprzez rachunki bankowe. Chcesz sprawdzić jak działa kantor internetowy, poznać jego zalety zapraszamy na naszą stronę wystarczy kliknąć na powyższy link zapraszamy.


Współpraca

Zapraszamy do współpracy inne kantory z miasta Katowic oraz z okolic w zakresie kupna i sprzedaży walut przeprowadzając transakcję poprzez konto bankowe. Zależy nam na współpracy z kantorami z województwa śląskiego i województw ościennych, jesteśmy wstanie zaproponować najkorzystniejsze ceny oraz możliwość negocjowania cen. Obszar działalności to: Częstochowa, Siemianowice, Katowice, Jastrzębie-Zdrój, Piekary Śląskie, Rybnik, Tarnowskie Góry, Zabrze, Gliwice, Sosnowiec, Żory, Wodzisław Śląski i inne duże miasta na Śląsku.


Negocjuj cenę

Po co płacić więcej, skoro nie muszą Państwo tego robić. Zapraszamy do negocjowanie cen z naszym kasjerem walutowym aby uzyskać cenę którą Państwa usatysfakcjonuje i będzie najbardziej atrakcyjna dla obu stron trzeba przy tym zauważy, że cena jaką się uzyska zależna jest od wielkości kwoty jaką Państwo chcą wymienić w naszym punkcie im większa tym lepszą cenę możemy zaoferować. Sprawdź aktualny kurs najważniejszych walut europejskich, amerykańskich oraz azjatyckich oferowanych przez kantor. Europa, Azja, Ameryka to największe rynki walut na świecie i ich ich środki płatnicze są najczęściej wymieniane w naszych lokalach.


Transakcje walutowe

Na rynku walutowym można zauważyć duże wahania kursów walut, ceny ustalamy na miejscu w kantorze. Dla osób które pragną mieć możliwość zabukowania cen telefonicznie mogą zdeponować zaliczkę jako zabezpieczenie kursu. Do dokonania transakcji w naszym kantorze zaliczka nie jest wiążąca. Już na miejscu w punkcie realizowana będzie transakcja a kurs zgodny z rozmową telefoniczną.


Wyjazd na wakacje

Nasza firma poza ofertą wymiany wielu najpopularniejszych walut prowadzi również działalność związana ze sprzedażą ofert turystycznych, aktualnie posiadamy pięć biuro podróży rozlokowanych na terenie województwa śląskiego. Zapraszamy serdecznie do naszego biura podróży w Katowicach gdzie mogą Państwo zarezerwować wczasy, wycieczkę, kupić bilet autokary oraz lotniczy, posiadamy wykwalifikowany personel posiadający wieloletnie doświadczenie w zakresie sprzedaży usług turystycznych.

Facebook | Regulamin | Polityka cookies
Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.