tel. 32 781 55 66, 604 401 700
Wtorek 08:00 - 20:00
40-092 Katowice Mickiewicza 22
Mickiewicza22@KantoryKatowice.pl
Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę lub wymienimy przez konta bankowe.
aktualizacja : 2021-01-19 16:20:25
Ceny hurtowe obowiązują dla transakcji powyżej 7000 zł.
Obowiązują od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 za wyjątkiem sobót, niedzieli i dni świątecznych
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.52104.5430
USD DolarUSD13.73103.7630
Czechy KoronaCZK10.17180.1738
Wielka Brytania FuntGBP15.06205.0890
Szwajcaria FrankCHF14.20004.2240
Dania KoronaDKK10.60500.6120
Szwecja KoronaSEK10.44500.4530
Norwegia KoronaNOK10.43300.4380
Węgry ForintHUF100.12420.1279
Chorwacja KunaHRK10.58600.6040
Ceny detaliczne
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.46004.5600
USD DolarUSD13.67003.7700
Czechy KoronaCZK10.17050.1745
Wielka Brytania FuntGBP15.00005.1000
Szwajcaria FrankCHF14.19004.2240
Dania KoronaDKK10.59100.6140
Szwecja KoronaSEK10.43500.4540
Norwegia KoronaNOK10.42000.4390
Węgry ForintHUF100.12300.1280
Chorwacja KunaHRK10.57000.6200
Albania LekALL10.03500.0380
Gruzja LariGEL10.98001.4200
Izrael SzeklaILS10.98001.1490
Japonia JenJPY10.03430.0362
Kanada DolarCAD12.91502.9550
Meksyk PesoMXN10.15000.2400
Bułgaria LewBGN12.24002.3300
Rosja RubelRUB10.04920.0620
Rumunia LejRON10.88000.9310
Australia DolarAUD12.85002.9200
Tajlandia BahtTHB10.11000.1290
Turcja LiraTRY10.48000.5900
Ukraina HrywnaUAH10.12900.1320
Chiny JuanCNY10.51000.5800
ZEA DirhamAED10.93001.0450
Arabia Saudyjska RialSAR10.84001.1700
Argentyna PesoARS10.02500.1100
Armenia DramAMD10.00550.0099
Azerbejdżan ManatAZN11.57002.2430
Bahrajn DinarBHD17.502811.9131
Barbados DolarBBD11.80002.3000
Dolar BelizeBZD11.80002.3000
Białoruś RubelBYN11.07001.7000
BiH MarkaBAM12.02002.5500
Boliwia BoliwianoBOB10.40000.6500
Botswana PulaBWP10.18990.4399
Brazylia RealBRL10.58000.7900
Brunei DolarBND12.50003.5000
Chile PesoCLP10.00360.0064
Dominikana PesoDOP10.05800.0950
Egipt FuntEGP10.19000.3200
Fidżi DolarFJD11.32812.0181
Filipiny PesoPHP10.06500.0900
Frank CFA Afryka Śr.XAF10.00420.0079
Gambia DalasiGMD10.07310.0890
Gwatemala QuetzalGTQ10.45000.5700
Gwinea FrankGNF1000.01860.0476
Hongkong DolarHKD10.42000.5500
Indie RupiaINR10.04010.0595
Indonezja RupiaIDR10.00020.0003
Islandia KoronaISK10.02170.0311
Jamajka DolarJMD10.02000.0290
Jordania DinarJOD14.55005.8900
Kambodża RielKHR10.00070.0013
Katar RialQAR10.82001.1200
Kazachstan TengeKZT10.00500.0120
Kenia SzylingKES10.02500.0450
Kolumbia PesoCOP10.00080.0016
Kongo FrankCDF10.00200.0026
Korea Południowa WonKRW1000.25000.3850
Kostaryka ColónCRC10.00430.0100
Kuwejt DinarKWD19.000014.0000
Macedonia DenarMKD10.05000.0800
Malediwy RupiaMVR10.20000.3200
Malezja RinggitMYR10.80001.0500
Maroko DirhamMAD10.34000.4800
Mauritius RupiaMUR10.07000.1200
Mołdawia LejMDL10.18000.2700
Nigeria NairaNGN10.00300.0130
Nowa Zelandia DolarNZD12.30002.5500
Oman RialOMR17.600011.2000
Pakistan RupiaPKR10.02000.0310
Paragwaj GuaraniPYG1.0000.58000.6900
Peru SolPEN10.88001.2200
RPA RandZAR10.17000.2800
RZP EskudoCVE10.03060.0516
Serbia DinarRSD10.03200.0420
Seszele RupiaSCR10.15000.3600
Singapur DolarSGD12.40002.9200
Sri Lanka RupiaLKR10.01500.0350
Tajwan DolarTWD10.10000.1500
Tunezja DinarTND11.22001.5700
Uzbekistan SumUZS1.0000.35000.5573
Wietnam DongVND1.0000.07000.2200
Wysp Salomona Dolar SBD10.42000.5500
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR13.00004.6000
USD DolarUSD13.69003.7800
Czechy KoronaCZK10.11000.1740
Wielka Brytania FuntGBP13.50005.0900
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Oferta wycofanych banknotów
Ceny hurtowe
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
Anglia stary FuntGBP13.75005.0600
Australia stary DolarAUD11.85002.7200
Austria SzylingATS10.23000.2800
Belgia FrankBEF10.07900.0950
Dania stara KoronaDKK10.43500.5100
Czechy stara KoronaCZK10.12000.1630
Chorwacja stara KunaHRK10.42000.5900
Estonia KoronaEEK10.20400.2450
Holandia GuldenNLG10.61001.7400
Hongkong stary DolarHKD10.32000.4650
Irlandia stary FuntIEP13.70004.8800
Japonia stary JenJPY10.02400.0356
Kanada stary DolarCAD12.10002.8000
Litwa LitLTL10.92501.1100
Luksemburg FrankLUF10.07900.0950
Łotwa ŁatLVL14.53005.4600
Niemcy MarkaDEM11.70001.9700
Norwegia stara koronaNOK10.31000.3890
Nowa Zelandia stary DolarNZD11.70002.5800
Korona SłowackaSKK10.10600.1280
Słowenia TolarSIT10.01330.0159
Szwajcaria stary FrankCHF13.00004.1200
Węgry stary ForintHUF10.00920.0105
Wyspy Man FuntIMP14.65004.9900
Szkocja FuntSCP14.80005.0800
Jersey FuntJEP14.70005.0800
Irlandia FuntIEP14.80005.0800
Guernsey FuntGGP14.65004.9900
Ceny detaliczne
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
Anglia stary FuntGBP13.00005.0800
Australia stary DolarAUD11.82002.7500
Austria SzylingATS10.22000.2900
Belgia FrankBEF10.07700.0960
Dania stara KoronaDKK10.42000.5300
Czechy stara KoronaCZK10.11000.1650
Chorwacja stara KunaHRK10.41000.6000
Estonia KoronaEEK10.20000.2500
Holandia GuldenNLG10.60001.7500
Hongkong stary DolarHKD10.28000.4700
Irlandia stary FuntIEP13.55004.9000
Japonia stary JenJPY10.02300.0360
Kanada stary DolarCAD12.00002.8300
Litwa LitLTL10.92001.1200
Luksemburg FrankLUF10.07800.0960
Łotwa ŁatLVL14.50005.4700
Niemcy MarkaDEM11.65002.0000
Norwegia stara koronaNOK10.30000.4000
Nowa Zelandia stary DolarNZD11.50002.6000
Korona SłowackaSKK10.10400.1300
Słowenia TolarSIT10.01310.0160
Szwajcaria stary FrankCHF12.95004.1300
Węgry stary ForintHUF10.00900.0110
Wyspy Man FuntIMP14.60005.0000
Szkocja FuntSCP14.78005.1000
Jersey FuntJEP14.78005.1000
Irlandia FuntIEP14.78005.1000
Guernsey FuntGGP14.60005.0000
Wygląd kantoru

Kantory Katowice


Wygląd kantoru

Czynne
poniedziałek08:00 - 20:00
wtorek08:00 - 20:00
środa08:00-20:00
czwartek08:00 - 20:00
piątek08:00 - 20:00
sobota08:00 - 20:00
niedziela10:00-18:00

Na naszej stronie internetowej przedstawiamy aktualne kursy walut w kantorze Grand który jest zlokalizowany w centrum Katowic na ulicy Adama Mickiewicza, niedaleko placu Synagogi. Na stronie internetowej www.kantorykatowice.pl znajdziemy również inne ciekawe informacje o walutach oraz promocjach. Nasi kasjerzy walutowi kursy aktualizują na bieżąco co gwarantuje zawsze najlepszą cenę. Kantor Grand działa na rynku walutowym już dziesięć lat - wieloletnie doświadczenie gwarantuje profesjonalną i szybką obsługę klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych oraz bezpieczeństwo i dyskrecję (na życzenie klienta jest możliwość skorzystania z osobnej kabiny).W naszej szerokiej ofercie jest obecnie ponad sto walut - na głównej stronie znajdują się kursy w cenie hurtowej jak również detalicznej jakie wymienisz odwiedzając Kantor: euro, funt brytyjski, dolar amerykański, frank szwajcarski, koronę czeską.


Praca w kantorze

Zatrudnimy osobę na stanowisku kasjera walutowego na cały etat, mile widziane ukończony kurs walutowo-złotówkowy.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt, adres e-mail: Praca.Kantor.Katowice@maax.pl


Kursy on-line

Od zeszłego roku rozszerzyliśmy naszą ofertę o kantory internetowy w którym podobnie jak w placówkach stacjonarnych można dokonać wymiany walut (obecnie jest ich trzynaście) wykorzystując narzędzia dostępne w sieci. Kantor Internetowy stał się dzisiaj nowym narzędziem szczególnie promowanym w mediach - telewizja, radio oraz internet dlatego nasza firma postanowiła również zbudować takie narzędzie wykorzystując własne doświadczenie, zlecenie wykonała firma specjalizująca się w aplikacjach kantorowych z którą współpracujemy od początku działania naszej firmy. Celem naszym było stworzenie prostej w obsłudze i przyjaznej dla użytkownika platformy dzięki której można dokonać transakcji finansowej poprzez rachunki bankowe. Chcesz sprawdzić jak działa kantor internetowy, poznać jego zalety zapraszamy na naszą stronę wystarczy kliknąć na powyższy link zapraszamy.


Współpraca

Zapraszamy do współpracy inne kantory z miasta Katowic oraz z okolic w zakresie kupna i sprzedaży walut przeprowadzając transakcję poprzez konto bankowe. Zależy nam na współpracy z kantorami z województwa śląskiego i województw ościennych, jesteśmy wstanie zaproponować najkorzystniejsze ceny oraz możliwość negocjowania cen. Obszar działalności to: Częstochowa, Siemianowice, Katowice, Jastrzębie-Zdrój, Piekary Śląskie, Rybnik, Tarnowskie Góry, Zabrze, Gliwice, Sosnowiec, Żory, Wodzisław Śląski i inne duże miasta na Śląsku.


Negocjuj cenę

Po co płacić więcej, skoro nie muszą Państwo tego robić. Zapraszamy do negocjowanie cen z naszym kasjerem walutowym aby uzyskać cenę którą Państwa usatysfakcjonuje i będzie najbardziej atrakcyjna dla obu stron trzeba przy tym zauważy, że cena jaką się uzyska zależna jest od wielkości kwoty jaką Państwo chcą wymienić w naszym punkcie im większa tym lepszą cenę możemy zaoferować. Sprawdź aktualny kurs najważniejszych walut europejskich, amerykańskich oraz azjatyckich oferowanych przez kantor. Europa, Azja, Ameryka to największe rynki walut na świecie i ich ich środki płatnicze są najczęściej wymieniane w naszych lokalach.


Transakcje walutowe

Na rynku walutowym można zauważyć duże wahania kursów walut, ceny ustalamy na miejscu w kantorze. Dla osób które pragną mieć możliwość zabukowania cen telefonicznie mogą zdeponować zaliczkę jako zabezpieczenie kursu. Do dokonania transakcji w naszym kantorze zaliczka nie jest wiążąca. Już na miejscu w punkcie realizowana będzie transakcja a kurs zgodny z rozmową telefoniczną.


Wyjazd na wakacje

Nasza firma poza ofertą wymiany wielu najpopularniejszych walut prowadzi również działalność związana ze sprzedażą ofert turystycznych, aktualnie posiadamy pięć biuro podróży rozlokowanych na terenie województwa śląskiego. Zapraszamy serdecznie do naszego biura podróży w Katowicach gdzie mogą Państwo zarezerwować wczasy, wycieczkę, kupić bilet autokary oraz lotniczy, posiadamy wykwalifikowany personel posiadający wieloletnie doświadczenie w zakresie sprzedaży usług turystycznych.

Facebook | Regulamin | Aktualności | Polityka cookies
Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.